Versija neįgaliesiemsPadėkos

Mieli Lazdynų poliklinikos pacientai,

poliklinika, tai įstaiga, į kurią Jus atveja užklupusi liga arba atskubate tuomet, kai tenka pagelbėti susirgusiam artimajam. Mums labai malonu, kad į mūsų gydymo įstaigą atvykę su nerimu ir bėdomis, nepaisydami Jus užklupusių rūpesčių, niekada nepamirštate padėkoti žodžiu ar raštu VšĮ Lazdynų poliklinikos medikams už suteiktą pagalbą.

Esame labai dėkingi Jums už šiltus žodžius, rodančius, kad mūsų darbas prasmingas. Dėkingi ir už pastabas, kurios verčia mus pasitempti, atkreipti dėmesį į iškilusias problemas, jas spręsti ir visaip gerinti mūsų poliklinikos darbo kokybę.

Dėkojame, kad savo sveikatą patikite VšĮ Lazdynų poliklinikai.

VšĮ Lazdynų poliklinikos
kolektyvas

2017-09-20

Norime labai padėkoti Lazdynų poliklinikos šeimos gydytojai Vytautei Veličkienei. Mums jau taip „pasisekė“, kad dažnai keitėsi šeimos gydytojai. Todėl jau nebežinojome, ką rinktis. Bet atėjus gydytojai Vytautei Veličkienei pasijutome saugūs, ramūs, globojami. Visada maloniai priima, išklauso, ramiu ir šiltu balsu paaiškina, pataria, ragina pasirūpinti savo sveikata ir nukreipia pas kitus specialistus.

Nuoširdžiai dėkojame gydytojai ir jai talkinančiai bendrosios praktikos slaugytojai už rūpestį, malonų bendravimą ir sveikatą.

Pacientai
S.K. ir B.K.

2017-09-20

Norime padėkoti Lazdynų poliklinikos urologui Oleksiy Chernikov‘ui už suteiktą viltį... Neskaičiuojantis pacientui skirtų minučių, šeštadienį (būtent šeštadienį lankėmės) poliklinikoje dirbantis gydytojas ne tik išklauso, apžiūri pacientą, bet ir prašo palaukti, kol viskas bus užrašyta kortelėje, iš kurios viską perskaito. Jokios apgaulės, jokio skubėjimo, tik malonus ir šiltas bendravimas. Gydytojas nemeluoja – diagnozė yra, bet ypač tikslūs, aiškūs paaiškinimai (lietuvių kalba, nors gydytojas dar neseniai Lietuvoje!), kad dar nėra taip blogai, suteikia viltį, kad viskas bus gerai. O juk sakoma, kad gydo ne tik vaistai, bet ir žodis... Kartais labiau nei vaistai... Ačiū gydytojui.

Ačiū poliklinikos vadovybei, kad turi tokį gydytoją.

Pacientas B.K. ir jo žmona

2017-08-24

Noriu padėkoti bendrosios praktikos slaugytojai Romvaldai Zdanavičienei.

Ši darbuotoja visuomet tiksliai atlieka kraujo paėmimus iš venos. Esu jai ir laboratorijos darbuotojoms nuoširdžiai dėkinga už puikiai atliekamą darbą.

Pacientė
Š.

2017-07-19

Didžiausia padėka Lazdynų poliklinikos darbuotojams už rūpestį
A.K. Jei norite peržiūrėti visą padėką, spauskite ant paveikslėlio

2017-06-26

Kadangi man eina 84-ti, ne tik kokių pabraškėjimų, bet ir rimtų negalavimų susikaupė, tačiau poliklinikos specialistų dėka dar išlaikau „vertikalią padėtį“.

Tiek pats, tiek mano žmona, tiek artimiausi kaimynai jau daug metų patiriame šeimos gydytojos Irenos Tubinytės ir jos pagalbininkės bendrosios praktikos slaugytojos Tamaros Godvod ypatingą dėmesį ir globą.

Gera žinoti, kad netoliese turime erdvią, gražiai tvarkomą medicinos įstaigą, gerus specialistus. Linkiu, kad pagarba ir dėkingumas pasiektų gydytojus iš poliklinikos lankytojų ir administracijos pusės.

Pagarbiai
A.Z.

2017-05-22

Laba diena, gerbiamas Lazdynų poliklinikos personalas.
Taip, labai gerai įvertinau 05.22 dienos apsilankymą poliklinikoje, pas šeimos gyd.Bukiną.
Kadangi:
1. Patekau pas gydytoją būtent nurodytu laiku - 14.30
2. Gydytoja pasitiko maloniai su šypsena - tai tikrai malonu.
3. Atidus problemos išklausymas, pateikti klausimai man, kurie padeda nagrinėjant negalavimo pobūdį, patikslinant ir sukonkretinant, kas galėjo sukelti skausmus. Problema išklausyta, paliestos skaudamos vietos, patikrinas spaudimas.
4. Operatyvus nukreipimas tolesniam gydymui pas specialistą- neurologą.
5. Bendros praktikos slaugytoja Lina operatyviai išrašė nukreipimus šlapimo ir kraujo tyrimams, primindama, kaip turėčiau pasiruošti tiems tyrimams. Taigi, viskas tvarkingai, operatyviai, maloniai ir profesionaliai.

Pagarbiai
Pacientas

2017-03-23

Norėčiau išreikšti didžiulę padėką gydytojai odontologei Ninai Buchovskajai už begalinę meilę savo darbui. Tai gydytoja, kuri su didžiuliu rūpesčiu žvelgia į pacientą, kuri savy talpina neapsakomą empatiją ir ja dalinasi su pacientu. Ši patirtis pas gydytoją yra didžiulis džiaugsmas ir visų stereotipų, tokių kaip, „valstybinėje poliklinikoje nerasi gerų specialistų“ arba „valstybinėje poliklinikoje niekas už ačiū ar už tavo padėkos šypseną tavimi nepasirūpins tinkamai“ sulaužymas. Ištiesų ši daktarė nuostabiai atlieka savo darbą, itin maloniai ir šiltai bendrauja, rūpestingai pataria ir padrąsina savimi rūpintis!

Jei kas nors klaustų, ar Lietuvai dar yra vilčių? Ar yra valstybinių įstaigų kėdėse sėdinčių, savo darbą mylinčių ir tikrai atsiduodančių bei sąžiningų tarnautojų? DRĄSIAI atsakyčiau - TAIP! Gydytojai odontologai Nina ir Valerij Buchovskiai yra ta ryškiai deganti viltis!

Nuoširdus AČIŪ už šauniai suteiktą gydymo paslaugą, už atsidavimą ir meilę savo darbui ir sutiktam žmogui! Tai įkvėpia ir džiugina!

Pagarbiai
Indrė

2017-02-10

Man kaip didelių poreikių invalidui, negalinčiam nuvykti į polikliniką dėl amputuotos kairės kojos ir operuotos dešinės kojos, šeimos gydytojas Gedas Povilaitis išreiškia man didelį dėmesį ir nuoširdumą, atvyksta net į namus apžiūrėti mano sveikatos būklės. Dažnai pasiteirauja telefonu apie mano sveikatą iš darbo vietos.

Taip pat reiškiame padėką bendrosios praktikos slaugytojai Rimai Šalkevičienei, kuri atvyksta į namus atlikti įvairias injekcijas ir duoda patarimus sveikatos priežiūrai.

Pagarbiai
A.M.
E.M.

2017-02-10

2017 metų sausio ir vasario mėnesiais Lazdynų poliklinikoje atlieku medicininę reabilitaciją dėl stuburo išvaržos ir nugaros skausmų.

Lazdynų mikrorajone gyvenu nuo vaikystės ir šio rajono poliklinikoje lankausi daug metų, pastaruoju metu pastebiu šiuos teigiamus pasikeitimus:
• atliekami fasado ir vidiniai remonto darbai
• pagerėjo pacientų aptarnavimo kokybė
• sutrumpėjo eilės

Sveikinu su šiais puikiais pasiekimais ir linkiu toliau judėti į priekį!

Aukštos kvalifikacijos ir stiprių asmeninių savybių darbuotojai – didžiausias poliklinikos turtas, kuris padeda išlaikyti poliklinikoje pacientus. Būtent su tokiu medicinos darbuotoju man tenka garbė susitikti jau antrus metus – kineziterapeutas Paulius Glaska.

Keli argumentai charakterizuojantys Pauliaus darbą:
• atsižvelgdamas į pacientų sveikatos būklę puikiai moka sudaryti kiekvienam pacientui personalinių pratimų programą, kurią sudaro įvairūs pratimai, kurie atitinka ir paciento fizinį pasirengimą.
• suprantamai paaiškina skausmų priežastis ir pratimų paskirtį, visuomet domisi savo pacientų savijauta
• moka dirbti su grupe, kineziterapeuto Pauliaus vedamus grupinius užsiėmimus visuomet lydi puiki nuotaika ir noras sugrįžti, šis specialistas moka rasti bendrą kalbą su visais savo pacientais.

Pagarbiai
M.B.

2016-12-29
Didelis AČIŪ kineziterapeutui Pauliui Glaskai už profesionalumą, įsiklausymą, nuoširdumą ir gebėjimą motyvuoti stengtis dėl savo sveikatos :). Sėkmingų Jums Naujųjų!

V. J.

2016-12-29
Besibaigiant seniesiems metams noriu nuoširdų AČIŪ tarti gydytojai Rasai Grybauskaitei - už profesionalumą, dėmesingumą, jautrumą ir tiesiog - žmogišką paprastumą patariant, konsultuojant, gydant. Tegu ateinantys Naujieji Jums būna sėkmingi ir jaukūs!

V. J.

2016-12-20
Ypač didelį dėkingumą norime išreikšti bendrosios praktikos slaugytojai Romvaldai Zdanavičienei. Ši puiki darbuotoja padėjo mano motinėlei, kai aštrus nugaros skausmas kamavo ją. Profesionalus vaistų leidimas, dėmesingumas, atidumas ir švelni šypsena – tikrai mažina paciento skausmą, o geras žodis suteikia vilties ir išsklaido nerimą.

Mes dėkingi Romutei (taip su meile kreipiasi ligoniai) už puikiai atliekamą darbą.

Pagarbiai
R.B., J.A.

2016-12-20
Daug metų mūsų šeimos gydytoja yra Natalja Bukina. Užklupus įvairioms ligoms, mes skubame į polikliniką pagalbos. Kiekviena liga yra didelis stresas ligoniui, štai ir padeda įveikti šį stresą mūsų šaunioji N. BUKINA. Vertiname daktarę labai. Ji – didelis mums autoritetas. Ir ne tik mūsų šeimai. Tą patvirtina ir didelis skaičius ligonių, norinčių gydytis būtent pas Natalją Bukiną, kuri garsėja savo profesionalumu, dėmesingumu, tiksliu vaistų parinkimu. Ji įsiklauso į tavo skausmą, nerimą ir padeda. Dėkui gerb. Daktare už visą tai!!!

Taip pat didelis dėkui bendrosios praktikos slaugytojai Linutei Martinelienei. Ji šauni šeimos daktarės Nataljos Bukinos pagalbininkė. Dėmesinga, vikri, paslaugi Linutė maloniai ir profesionaliai atlieka savo darbą. Esi prislėgtas skausmo, o sesutė randa tinkamą žodį nuraminti ir patarti sudėtingoje situacijoje. Dėkui gerbiama Linute!!!

Sveikatos, kantrybės, stiprybės mielosios, Aukščiausiojo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms!!!

Pagarbiai
J.A., B.R., M.A.

2016-12-02
2016 m. gegužės 11 d. man buvo pašalinta akies katarakta, implantuotas lęšiukas. Operacija buvo sudėtingesnė nei įprasta, nes akyje rastas defektas, galimai po traumos. Gal todėl pooperacinis gydymas kiek užsitęsė.

Baigus gydymą, pristačiau išrašą priešoperacinį tyrimą atlikusiai, ligą diagnozavusiai ir operacijai siuntimą išdavusiai Lazdynų poliklinikos gydytojai Antaninai Kozlovskajai. Jinai, kruopščiai ištyrusi padėtį, pritaikė akinius, išdavė jiems receptą. Nešiotus akinius pakeičiau naujais.

Atgautas normalus regėjimas liudija profesionaliai atliktą diagnozavimą, operaciją, pooperacinį gydymą, tinkamą akinių parinkimą.

Gydytojai oftalmologei Antaninai Kozlovskajai ir gydymo įstaigos vadovui nuoširdžiai dėkoju, linkiu geros kloties profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai A.Z.

2016-10-06
Padėka akių gydytojai Antoninai Kozlovskajai.
Visos šeimos narių vardu noriu padėkoti šiai gydytojai.
Prieš 20 metų mano sūnus jos profesionalumo dėka išvengė akių operacijos, šiandiena jo regėjimas puikus. Visa šeima gydomės pas šią gydytoją ir visuomet sulaukiame profesionalios, o reikalui esant ir skubios pagalbos.

I.G. Vilnius

2016-07-04
Reiškiame nuoširdžią padėką kineziterapeutui Pauliui Glaskai už profesionalumą, begalinį rūpestingumą ir taktiškumą. Džiaugiamės, kad Jūsų kolektyve dirba tikras profesionalas.

Dėkingi pacientai: A. S., Č. Č., L.Š., M. B., T. K., M. P., J. L., B. M.

2016-05-16
Laba diena, norėčiau pasakyti didelį AČIŪ Lazdynų poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojai Julikai Ivšinai už nuoširdų rūpestį šiandien pasijutus blogai po kraujo paėmimo procedūros. Gera žinoti ir pajusti tokį slaugytojos rūpestį! Ačiū, kad esate.

Pagarbiai
A. U.

Gerb. Lazdynų poliklinikos Direktoriau,
noriu nuoširdžiai pasveikinti Jus ir visus Lazdynų poliklinikos darbuotojus Pasaulinės sveikatos dienos proga, palinkėti visiems stiprios sveikatos bei padėkoti pacientų vardu už puikų darbą – profesionalią pagalbą susigrąžinant sveikatą, ištikus sveikatos problemoms.

Mano vyras ir aš turėjome rimtų sveikatos sutrikimų, man buvo diagnozuota sunki liga 2009 metais, vyras patyrė sunkią galvos traumą 2012 metais. Po šių ligų gydymo ligoninėse, sugrįžę namo gydymą tęsėme Jūsų poliklinikoje. Poliklinikos darbuotojai padėjo mums atsitiesti po sunkių ligų, sugrįžti į visavertį gyvenimą. Teikdami kvalifikuotą gydymą bei paprastai žmogiškai bendraudami, kartu jie teikė ne mažiau svarbią psichologinę pagalbą, skatino patikėti, kad pasveiksime, ir taip įvyko. Ypač noriu padėkoti mūsų šeimos gydytojai Natalijai Nejolovai, bendrosios praktikos slaugytojoms: Lidijai Veličkienei ir Linai Kacenienei, oftalmologei Antoninai Kozlovskajai, vyr. slaugos administratorei Ritai Uckienei.

Lazdynų poliklinikoje malonu lankytis ir dėl to, kad čia pacientai laukiami ir išklausomi, poliklinikos patalpos gražiai tvarkomos, diegiamos IT inovacijos, kurios padeda ir pacientams, ir personalui sutaupyti laiko, o tai Jūsų nuopelnas. Ačiū Jums!

Pagarbiai
O. M.

Rašau savo močiutės Afinijos vardu.
VŠĮ Lazdynų poliklinikos Direktoriui V. Matului.

Aš daug metų lankausi šioje poliklinikoje ir noriu nuoširdžiai padėkoti už profesionalų darbą pasiaukojančiai dirbantiems medikams: šeimos gydytojoms Olgai Eigelienei, Irenai Tubinytei, Sofijai Irenai Bartašienei ir Julijai Pliaukštienei, gydytojai neurologei Audronei Deveikytei, odontologams Valerijui Buchovskiui ir Ninai Buchovskajai, bendrosios praktikos slaugytojoms Jelenai Novoselcevai ir Tamarai Godvod.

Nuoširdžiai dėkoju procedūrinio kabineto „taikliųjų rankų“ į venas darbuotojoms: Almai Builienei, Julikai Ivšinai, Romvaldai Zdanavičienei, Evelinai Kadevič-Germanovič.

Už kantrybę ir malonų aptarnavimą dėkoju registratūros darbuotojoms: Janinai Pileckajai ir Valentinai Nesterovai.

Aš labai didžiuojuosi šiais poliklinikos darbuotojais ir linkiu jiems kuo didžiausios sėkmės.
Jūsų poliklinikos pacientė A. V.

Dėkoju šeimos gydytojai Eglei Krasovskienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Renatai Liberytei už rūpestingumą, kompetentingą gydymą ir malonų bendravimą su mažuoju pacientu.
A.

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalią pagalbą šeimos gydytojui Vladimirui Kačurinėcui ir bendrosios praktikos slaugytojai Olgai Mamončik, odontologų šeimai Ninai ir Valerijui Buchovskiams, gydytojai oftalmologei Antoninai Kozlovskajai, klinikinės diagnostikos laboratorijos klinikos laborantei Jolantai Grosklodaitei ir kitoms laborantėms, registratorei Valentinai Krasnovai ir kitoms registratorėms, procedūrinio kabineto bendrosios praktikos slaugytojai Julikai Ivšinai ir jos kolegei Romvaldai Zdanavičienei.

Išvardinti asmenys iš pašaukimo atlieka savo darbą ir tikrai verti medikų profesijos.

Dar kartą dėkoju
Medikė pensininkė L. G.

Dėkojame ilgametei mūsų šeimos gydytojai Ramunei Ambrazienei už malonų ir šiltą bendravimą, mokėjimą išklausyti, naudingus patarimus.
N.

Mūsų šeima labai dėkinga šeimos gydytojai Rimantai Rožanskaitei už supratimą, dėmesį, suteiktą pagalbą ligoniui.
R. J.

Kruopšti, atidi ir maloni mano šeimos gydytoja Vytautė Veličkienė. Nuoširdžiai Jai dėkoju.
A. P.

Dėkoju puikiai specialistei šeimos gydytojai Irenai Tubinytei. Labai aukštos kvalifikacijos specialistė.
D. K.

Noriu padėkoti šeimos gydytojai Irenai Tubinytei už rūpestingą gydymą. Ši puiki gydytoja moka tiksliai parinkti vaistus. Pradėjus lankytis pas šią gydytoją, pagerėjo mano sveikata. Esu labai dėkingas ne tik gydytojai Irenai Tubinytei, bet ir su ja dirbančiai bendrosios praktikos slaugytojai už profesionalumą ir gerą nuotaiką.
A. G.

Noriu padėkoti šeimos gydytojui Vladimirui Kačurinėcui už mokėjimą įsiklausyti į paciento problemas, atidumą ir rūpestingumą. Ačiū Jums, gydytojau.
A.

Daug metų gydausi pas šeimos gydytoją Juliją Pliaukštienę. Noriu gydytojai padėkoti už aiškiai ir suprantamai pateikiamą informaciją apie mano ligą, visuomet maloniai atsakančią į visus rūpimus klausimus. Gydytoja maloniai paaiškina kaip elgtis net paskambinus telefonu.
A.

Visą laiką gydžiausi privačiose medicinos įstaigose ir nutariau apsilankyti valdiškoje medicinos įstaigoje. Buvau užrašyta pas gydytoją akušerę ginekologę Tatjaną Pukėnienę. Atvykus nustebino labai maloni registratorė, bendrosios praktikos slaugytoja ir pati gydytoja – tikra savo srities specialistė. Likau sužavėta operatyvumu ir pirmine konsultacija, kurios metu man iš karto buvo atlikti tyrimai, suteikta visa informacija. Tokia konsultacija man privačioje klinikoje būtų kainavusi nuo 90 eurų. Dabar gydytoją Tatjaną Pukėnienę rekomenduoju visoms moterims.

Ačiū Gydytoja!!!
Pacientė Lina

Gerb. Direktoriau, ačiū Jums, kad Jūsų kolektyve yra darbuotojų, kurie nuoširdžiai žiūri į savo darbą. Daug metų lankausi procedūriniame kabinete, kuriame dirba bendrosios praktikos slaugytoja Romvalda Zdanavičienė. Ačiū jai už jos darbščias rankas, taktiškumą, supratingumą, ji visuomet pasitinka ligonį su gera nuotaika.

Taip pat geru žodžiu noriu paminėti ir padėkoti šeimos gydytojoms Natalijai Achremcovai ir Irenai Tubinytei, bendrosios praktikos slaugytojoms Onai Mikalonienei ir Tamarai Godvod.
M. ir I.

VšĮ Lazdynų poliklinikos Direktoriui
Reiškiame nuoširdžią padėką profilaktiniame kabinete dirbančiai bendrosios praktikos slaugytojai Romvaldai Zdanavičienei. Ačiū jai už jautrią širdį ir jaukų priėmimą.

Taip pat norime padėkoti ir Jums, kad Jūsų kolektyve yra tokių patikimų žmonių.

Pacientai: A.V., N.B., A. V., J.L.

Esu labai dėkingas gydytojai odontologei Aušrai Balčiūnaitei ir jos padėjėjai Natalijai Tuminskajai už skubią pagalbą mano sūneliui.
A.P.

Nuoširdžiai dėkojame Jūsų darbuotojai ergoterapijos kabineto ergoterapeutei ir masažuotojai Alionai Babykinai. Ji mus sužavėjo darbštumu, meile šiai medicinos krypčiai. Aliona nuoširdžiai ir kantriai dirba su pacientais, turinčiais potraumines ir kitas negalias. Džiaugiamės, kad Jūsų kolektyve yra geras, nuoširdus ir profesionalus darbuotojas.

Ačiū, sėkmės darbe.
Pacientai: J. K., A. U., I. M., N. J., V., J. J., S. B.

Visada geros nuotaikos, maloniai bendrauja, sugeba rasti kalbą su kiekvienu pacientu, pas tokį specialistą norisi ateiti ir kitą kartą, tai kineziterapeutas Paulius Glaska. Dėkoju Jums ne tik už puikiai atliktą darbą, bet ir už gerą nuotaiką.
D. K.

Nuoširdus ačiū procedūrų kabineto bendrosios praktikos slaugytojoms už kantrybę ir rūpestingumą. Jos taip įdomiai paaiškino mažajam pacientui, kaip ims kraują iš pirštuko, kad sūneliui visas išgąsti išgaravo.
A.

Sveiki, noriu padėkoti VšĮ Lazdynų poliklinikos laborantėms, kurios ima kraujo mėginius. Jos šaunuolės! Atėjau pusę septynių ryte prie kabineto, kad būčiau pirma ir nepavėluočiau į darbą. Laboratorijos darbuotojos jau buvo darbo vietoje (!) ir po penkių minučių pakvietė į kabinetą!!! Turite nuostabias, paslaugias, mandagias specialistes, kurios dirba neskaičiuodamos darbo valandų! Labai joms AČIŪ!!!
J. M.

Dėkoju registratūros darbuotojoms už gražias šypsenas, malonų aptarnavimą ir linkiu joms sėkmės.
D. K.

Naudinga informacijaVšĮ Lazdynų poliklinika   |   Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius   |   Kodas Juridinių asmenų registre 224245280
Faksas (8 5)  244 4912   |   El. paštas info@lazdynupol.lt
2014 VšĮ Lazdynų poliklinika ©