Versija neįgaliesiemsPacientų kreipimosi į įstaigą tvarka

Poliklinika dirba:

I – V nuo 7.00 iki 20.00 val. poilsio pertraukos
10.00 – 10.30
16.30 – 17.00
I - V nuo 8.00 iki 16.00 val.
(110 kabinete)
ūmiai susirgusius pacientus priima budintis gydytojas;
VI – nuo 10.00 – 12.00 val.
pacientus priima budintis gydytojas.
110 kab. Budintis gydytojas
Tel. (8 5) 266 3110
Pr. An. Tr. Kt. Pn.

8.00-16.00*

8.00-16.00*

8.00-16.00*

8.00-16.00*

8.00-16.00*

Pastaba*: Tuo metu, kai budintis gydytojas išvykęs pagal iškvietimą į namus,  būtinąją medicinos pagalbą teikia šeimos gydytojo kabineto komanda pagal iš anksto sudarytą darbo (budėjimo) grafiką.

Privalomuoju sveikatos draudimu apsidraudusiems asmenims, kurie yra prisirašę prie Lazdynų poliklinikos (vaikai iki 18 m., moksleiviai ir studentai kurie mokosi dieniniuose skyriuose, dirbantieji asmenys, turintys SODROS pažymėjimą, invalidai, pensininkai ir kt.) teikiamos nemokamos gydymo paslaugas.
Jei pacientas, neapdraustas privalomuoju sveikatos draudimu, kreipiasi dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų suteikimo (gydytojų konsultacijos, procedūrų, tyrimų ir kt.) – medicinos paslaugos mokamos.

Poliklinikos nedarbo metu medicininę pagalbą Jums suteiks šios gydymo įstaigos:

Greitoji pagalba: tel. 112 (pavojingų gyvybei būklių metu).

VAIKAMS
Terapinę pagalbą suteiks
Vaikų ligoninė Viešosios įstaigos
Vilniaus universiteto ligoninės
Santariškių klinikų filialas
(Santariškių 4)
Traumatologinę
Vaikų ligoninė Viešosios įstaigos
Vilniaus universiteto ligoninės
Santariškių klinikų filialas
(Santariškių 7)
Odontologinę (stomatologinę) – VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika,
Žalgirio g. 117, Vilnius.
SUAUGUSIEMS
Terapinę pagalbą suteiks
VšĮ Centro poliklinika
(Pylimo g. 3/1, Vilnius.Tel. 2514016);
Traumatologinę
Viešoji įstaiga Respublikinė
Vilniaus universitetinė ligoninė
(Šiltnamių g. 29);
Ginekologinę – VšĮ Vilniaus gimdymo namai,
Tyzenhauzų g. 18A, Vilnius;
Odontologinę (stomatologinę) – VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika,
Žalgirio g. 117, Vilnius.

Pacientai, pasirinkę Lazdynų polikliniką ir joje dirbantį šeimos gydytoją, gydytoją terapeutą ar pediatrą, toliau visus klausimus, kylančius dėl sveikatos problemų, derina su gydytoju ar bendruomenės slaugytoja, kuri padės spręsti kilusias problemas.Kreipiantis į šeimos gydytoją dėl sveikatos problemų ar kompensuojamų vaistų išrašymo
reikia iš anksto užsiregistruoti ir gauti vizito lapelį atėjus į registratūrą arba paskambinus telefonu:
Suaugusiųsjų registratūros telefonai:
(8 5) 2168813
Vaikų ligų skyriaus registratūra:
(8 5) 2168887

Užsiregistruoti ir gauti vizito lapelį galima prieš mėnesį. Šeimos gydytojas, gydytojas terapeutas ar pediatras Jus apžiūrėjęs paskirs reikiamą gydymą ir tyrimus ir/arba įvertinęs Jūsų sveikatos problemas nusiųs konsultuotis pas gydytoją specialistą. Kreipiantis į gydytojus: chirurgą, akušerį-ginekologą, psichiatrą, odontologą – šeimos gydytojo siuntimo nereikia. Gydytojai specialistai: okulistai, LOR gyd., neurologai, kardiologai, urologas, traumatologas, onkologas, endokrinologas, reabilitologas ir kt. – be šeimos gydytojo siuntimo nepriima.

Vaiką iki 18-os metų į polikliniką turi lydėti suaugęs asmuo teisiškai atsakingas už vaiką (tėvai, globėjai ar jų įgalioti asmenys). Kūdikiai ir sveiki vaikai profilaktinėms apžiūroms ir vakcinacijai registruojami iš anksto (tel.: 2168887). Gavę vizito lapelį „sveiko vaiko“ dienai būsite priimti nurodytu laiku.

Kreipiantis į gydytoją odontologą reikia iš anksto užsiregistruoti ir gauti vizito lapelį atėjus į registratūrą arba paskambinus telefonu: (8 5) 2168813, (8 5) 2168817.

Ūmiai susirgus arba paūmėjus lėtiniam susirgimui reikia atvykti į polikliniką. Poliklinikoje Jūs būsite nusiųsti pas budintį gydytoją. Jums bus paskirtas reikiamas ištyrimas ir gydymas. Budintis gydytojas pirmiausiai priima karščiuojančius, po to kitus ūmiai susirgusius (t.y. susirgusius tą pačią dieną) pacientus.
Atvykę į poliklinikos vaikų ligų skyrių su karščiuojančiu vaiku apie tai įspėkite registratorę ar slaugytoją. Būsite priimti be eilės.

Šeimos gydytojai (gyd. terapeutai, pediatrai) į namus vyksta tik pas neįgalius pacientus iš anksto suderinę vizito laiką. Budintis gydytojas į namus vyksta tik, jei paciento būklė ir skundai atitinka indikacijas, aprašytas gydytojo iškvietimo į namus tvarkoje.

Gydytojo iškvietimo į namus tvarka:

Pacientas (globėjas) kreipiasi į registratūrą telefonais: (8 5) 2168813, (8 5) 2168817,
(2168887 - registratūra Architektų g. 17) ir kviečia gydytoją į namus.

Registratorė užregistruoja iškvietimą šiais atvejais:
- Ūmiai susirgus:
- pas vaikus su sunkia negalia;
- pas sergančius vaikus iki 1 metų amžiaus, jeigu vaiko kūno temperatūra yra aukštesnė negu 38,6° C ir yra dar vienas iš šių simptomų: daugkartinis vėmimas, naujai atsiradęs bėrimas, aukštų tonų riksmas, viduriavimas daugiau kaip 5 kartus per parą;
- pas nevaikštančius (suaugusius - neįgalius) pacientus;
- pas pacientus (suaugusius), kuriems ūmiai (24 val. laikotarpiu) dėl ligų ar traumų sutriko judėjimo funkcija, koordinacija (pacientas negali savarankiškai judėti).
Jeigu paciento skundai ir būklė neatitinka aukščiau išvardintų indikacijų, o pacientas nesutinka atvykti į polikliniką, gydantis ar budintis gydytojas aptaria paciento sveikatos būklę telefonu ir nusprendžia dėl tolimesnio veiksmų plano.

Kompensuojamų vaistų receptai paciento namuose nerašomi.

Slaugos paslaugų teikimo tvarka
Fizinės medicinos ir reabilitacijos procedūrų skyrimo tvarka

Administracija

Naudinga informacijaVšĮ Lazdynų poliklinika   |   Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius   |   Kodas Juridinių asmenų registre 224245280
Faksas (8 5)  244 4912   |   El. paštas info@lazdynupol.lt
2014 VšĮ Lazdynų poliklinika ©