Versija neįgaliesiemsOrganizacijų kreipimosi į įstaigą tvarka

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS
VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS LAZDYNŲ POLIKLINIKOS INFORMACIJA

Vaistinių preparatų reklamuotojų dėmesiui


Informacija atnaujinta 2015-05-08, ketvirtadienis, 16:15

Be įstaigos administracijos suderinimo poliklinikos patalpose bei teritorijoje draudžiama platinti informaciją ir/ar kitą reklaminę medžiagą, bukletus, lankstinukus, plakatus, akcijas ir t.t.

• Vaistų reklamuotojų vizitai ir kiti reklaminiai renginiai poliklinikoje organizuojami tik antradieniais ir/arba trečiadieniais konkrečiai numatytu laiku.

• Prašymas organizuoti reklaminį renginį įstaigos direktoriui turi būti pateiktas ne vėliau nei 10 dienų iki planuojamo renginio, jame nurodant pareiškėjo vardą, pavardę, darbovietę, kontaktinį numerį, vizito tikslą bei įvardijant, kokį reklaminį renginį siekiama organizuoti (reklamos objektas), renginio trukmę, tikslinę grupę. Sprendimas dėl leidimo organizuoti renginį, kurį, atsižvelgiant į reklaminio renginio informacinę, mokslinę, klinikinę vertę poliklinikai bei jos darbuotojams, priima poliklinikos direktorius direktoriaus pavaduotojo medicinai ir slaugai, (jo nesant kito įgalioto asmens teikimu), turi būti priimtas ne vėliau nei 5 dienos iki renginio, apie priimtą sprendimą nurodytais kontaktais informuojant pareiškėją. Vaistų reklamuotojų renginiai registruojami poliklinikos vidinėje registracijos sistemoje (310 kab., VšĮ Lazdynų poliklinikos personalo vadovės - administratorės kabinetas).

• Reklaminio renginio metu griežtai draudžiama į renginio patalpas pristatyti bet kokius maisto produktus, maisto gaminius, gėrimus ir jais vaišinti poliklinikos darbuotojus.

• Vaistų reklamuotojo vizitas į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, siekiant asmeniškai susitikti su sveikatos priežiūros specialistu, turinčiu teisę skirti vaistinius preparatus, ir suteikti jam informaciją apie reklamuojamą vaistinį preparatą, sveikatos priežiūros specialisto darbo laiku, skirtu pacientams priimti, draudžiamas.

• Poliklinikos sveikatos priežiūros specialistams ir kitiems darbuotojams, skatinamiems skirti, tiekti ar parduoti (išduoti) vaistinius preparatus ar organizuoti kitą reklaminį renginį, draudžiama iš vaistų reklamuotojų ar kitų reklaminių renginių organizatorių prašyti ar priimti atlygį pinigais, dovanomis, suvenyrais ar kitokia su sveikatos priežiūros specialisto profesine veikla nesusijusia ir neteisėta forma.

ĮSAKYMAS dėl vaistinių preparatų reklamuotojų vizitų ir reklaminių renginių organizavimo tvarkos pakeitimo 2015-05-07 Nr. 0-27

Naudinga informacijaVšĮ Lazdynų poliklinika   |   Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius   |   Kodas Juridinių asmenų registre 224245280
Faksas (8 5)  244 4912   |   El. paštas info@lazdynupol.lt
2014 VšĮ Lazdynų poliklinika ©