Versija neįgaliesiemsOi..., ir vėl pavėlavau pas gydytoją arba kaip to išvengti

2017-10-02, pirmadienis, 14.50

Bėgam, skubam, lekiam..., ir kartais taip nutinka, kad pamirštame iš anksto suplanuotus savo darbus, susitikimus su draugais, o kartais netgi vizitą pas gydytoją. Atsidūstame, apkaltiname savo užmaršumą ir galvojame, kaip čia nepamiršus iš naujo užsiregistruoti pas tą patį gydytoją, ir kaip vėl nepamiršus vizito laiko.

Lazdynų poliklinikos pacientai gali registruotis ir užregistruoti savo artimuosius ne tik atvykę į įstaigą ar telefonu paskambinę į poliklinikos registratūrą, bet ir namuose prisėdę prie kompiuterio. Mes Jums siūlome pasinaudoti Pacientų registracijos sistema internetu!

Prisijungę prie Pacientų registracijos sistemos internetu, Jūs matysite visas laisvas priėmimo valandas pas norimą gydytoją, turėsite galimybę suderinti būsimą vizito laiką su savo darbu, t. y. pasirinkti patogiausią atvykimo į polikliniką dieną ir valandą, o pasikeitus planams, lengvai atšaukti internetinę registraciją ir užsiregistruoti iš naujo. O jei netyčia pamirštumėte apie vizitą, prieš dieną Jūs gautumėte SMS priminimo žinutę ar el. laišką, kuriame bus nurodytas vizito laikas, talonėlio ir gydytojo kabineto numeris.

Kad galėtumėme užtikrinti sklandžią registraciją pas gydytojus internetu, labai prašome pacientų, kurių kontaktinė informacija keitėsi (telefono numeris, elektroninio pašto ar namų adresas), ją atnaujinti,
Jūs tai galite padaryti keliais būdais:
• Prisijungus prie Pacientų registracijos sistemos internetu,
• Paskambinus telefono numeriu (8 5) 216 8813
• Parašius el. laišką dėl kontaktinių duomenų atnaujinimo šiais el. pašto adresais:
info@lazdynupol.lt arba registracija@lazdynupol.lt
• Atvykus į VšĮ Lazdynų poliklinikos registratūrą (Erfurto g. 15 arba Architektų g. 17, Vilnius).

Kaip atnaujinti kontaktinius duomenis internetu:
Prisijunkite prie Pacientų registracijos sistemos internetu
1) Spauskite meniu punktą „Nustatymai“,
2) Įveskite/atnaujinkite telefono numerį, el. pašto adresą, gyvenamosios vietos adresą,
3) Spauskite mygtuką „Išsaugoti“.Kaip registruotis internetu pas šeimos gydytoją


Lazdynų poliklinikai svarbūs visi pacientai, todėl nuolat stengiamės pasirūpinti savo klientų sveikata, atsižvelgti į kiekvieno gyventojo lūkesčius ir kaip galima geriau tenkinti jų poreikius. Tikimės, jog ši paslauga leis pagerinti teikiamų paslaugų prieinamumą bei kokybę ir viliamės sulaukti Jūsų bendradarbiavimo tobulinant poliklinikos darbą.

Administracija

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel. (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Naudinga informacijaVšĮ Lazdynų poliklinika   |   Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius   |   Kodas Juridinių asmenų registre 224245280
Faksas (8 5)  244 4912   |   El. paštas info@lazdynupol.lt
2014 VšĮ Lazdynų poliklinika ©