Versija neįgaliesiemsGeriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena

2014-05-09, Penktadienis, 13:15VšĮ Lazdynų poliklinika dalyvauja Lietuvos medicinos studentų asociacijos (LiMSA) surengtoje  korupcijos prevencijai skirtoje akcijoje „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“.

Šios akcijos dalyviai, apsilankę VšĮ Lazdynų poliklinikoje, išklijavo specialius akcijai skirtus lipdukus, gydytojams ir pacientams dalino skrajutes, informuojančias apie tai, kad gydymo įstaigoje ir be papildomo atlygio jiems bus suteiktas visavertis gydymas.

Šios akcijos tikslas - priminti pacientams, kad norint atsidėkoti medicinos darbuotojams, nereikia dovanų ar kitų papildomų mokėjimų, užtenka nuoširdaus ačiū ir Jūsų šypsenos.

VšĮ Lazdynų poliklinika itin didelį dėmesį skiria korupcijos prevencijai, mūsų medicinos darbuotojai ne tik sąžiningai ir atsakingai dirba savo darbą, bet ir vykdo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos pradėtą korupcijos prevencijos programą.

Poliklinikos vadovas Vismantas Matulas savo pranešimu kreipiasi į poliklinikos pacientus ir jų artimuosius, ragindamas atsisakyti „dovanų“ davimo medikams ir neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo.

Kviečiame aktyviai prisidėti prie šios akcijos bei kitų korupcijos prevencijos priemonių bei būti pilietiškais. Pastebėjus neigiamas korupcijos apraiškas prašome informuoti įstaigos administraciją el. paštu direktorius@lazdynupol.lt darbo dienomis, skambinti telefonu (8 5) 266 3100 arba SAM pasitikėjimo tel. 8 800 66 004, kuriuo nemokamai galima pranešti apie korupcijos veikas.

Lankstinuką Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena galit parsisiųsti čia


VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.ltNaudinga informacijaVšĮ Lazdynų poliklinika   |   Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius   |   Kodas Juridinių asmenų registre 224245280
Faksas (8 5)  244 4912   |   El. paštas info@lazdynupol.lt
2014 VšĮ Lazdynų poliklinika ©