Versija neįgaliesiemsJo negalima pamesti, jis negali sušlapti ir suplyšti spėkit kas?
Ogi E-RECEPTAS

2016-07-15, penktadienis, 15:30

Mieli pacientai, VšĮ Lazdynų poliklinika siekdama patenkinti savo pacientų poreikius ir gerinti aptarnavimo kokybę savo lėšomis įdiegė e-recepto išrašymo posistemę ir nuo šiol šeimos gydytojai turi galimybę rašyti e-receptus pacientams.

Vieno recepto išrašymas ir pasirašymas elektroniniu parašu užtrunka 1 minutę ir užvakar 2016-07-13 mūsų gydymo įstaigoje buvo išrašyti pirmieji elektroniniai receptai, pagal kuriuos sėkmingai pacientas įsigijo vaistus vaistinėje.

Elektroniniai receptai aiškesni, tikslesni, visada įskaitomi, dėl to farmacijos specialistams lengviau įvertinti išrašytus receptus ir išduoti pagal juos vaistus, o pacientas elektroninės sveikatos portale savo paskyroje visuomet gali matyti, kokie receptai išrašyti, kokius ir kaip vaistus turi vartoti.Lazdynų poliklinikai svarbus kiekvienas pacientas, todėl nuolat stengiamės pasirūpinti kiekvieno gyventojo sveikata, atsižvelgti ir kiek galėdami geriau tenkinti pacientų lūkesčius bei poreikius. Tikimės, jog ši paslauga leis pagerinti teikiamų paslaugų prieinamumą ir kokybę bei viliamės sulaukti Jūsų palaikymo ir bendradarbiavimo tobulinant poliklinikos veiklą.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Naudinga informacijaVšĮ Lazdynų poliklinika   |   Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius   |   Kodas Juridinių asmenų registre 224245280
Faksas (8 5)  244 4912   |   El. paštas info@lazdynupol.lt
2014 VšĮ Lazdynų poliklinika ©