Versija neįgaliesiemsGali būti brangu ir skausminga, bet mes Jums siūlom lengvai ir gražiai

2017-06-15, ketvirtadienis, 14.00

Ne vienas iš mūsų pajutęs danties maudimą susigūžia pagalvojęs apie stomatologą – brangu, gal net skaudės, o gal net reikės protezuoti..., nemalonu ar ne? O kur dar sąžinės priekaištai, kad ne kiekvieną vakarą dantis valėtės, rytais paskubomis, o ką jau kalbėti apie tarpdančius?

Dėl nepakankamos ar prastos asmeninės burnos higienos ant dantų paviršių kaupiasi minkštasis bakterinis apnašas. Laiku jo nepašalinus prasideda apnašų mineralizacija ir minkštasis bakterinis apnašas virsta dantų akmenimis. Tokių apnašų kaupimasis ant dantų gali būti daugelio susirgimų priežastimi. Kariesas, gingvitas bei periodontitas, dar kitaip vadinamas paradontoze.

Visų šių nemalonių minčių ir pojūčių galėtumėme lengvai išvengti jei 1-3 kartus per metus apsilankytumėte pas burnos higienos specialistus.

VšĮ Lazdynų poliklinikoje (Erfurto g. 15 Vilnius ) pradėta teikti nauja Air-flow paslauga – stipria srove į danties paviršių purškiami su vandeniu ir oru sumaišyti perlų milteliai. Tokiu būdu pasiekiami net smulkiausi danties nelygumai, pašalinamos dėl kavos, tabako ar kitų dažančių produktų vartojimo atsiradusios apnašos. Šių miltelių dalelės apvalios, neaštrios, todėl nebraižo danties paviršiaus. Po šios procedūros dantys tampa pastebimai šviesesni. Nuvalius apnašas „Air – flow“ aparatru, dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis ir guminiais diskeliais.

Air-flow sistema naudojama:
« Vaikams (esant minkštam apnašui pašalinti);
« Nėštukėms (rekomenduojama PBH daryti per 2 nėštumo trimestrą);
« Besigydantiems Breketų sistema - puikiai išvalo apnašą;
« Atliekant PBH esant implantams ir vainikėliams;
« Puikiai pašalina pigmentą (nuo tabako, raudono vyno, juodos kavos);
« Esant periodonto ligoms.

Po profesionalios burnos ertmės higienos, dantys atgauna natūralią spalvą, sugyja uždegiminės dantenos, juntamas šviežumas ir gaivumas burnoje. Džiuginkit savo artimuosius nuoširdžia ir sveika šypsena.

Lauksim Jūsų atvykstant.
Registruotis galima internetu arba telefonu (8 5) 216 8813.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Naudinga informacijaVšĮ Lazdynų poliklinika   |   Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius   |   Kodas Juridinių asmenų registre 224245280
Faksas (8 5)  244 4912   |   El. paštas info@lazdynupol.lt
2014 VšĮ Lazdynų poliklinika ©