Versija neįgaliesiems



Registratūros kontaktai

Registratūra (8 5) 216 8813 (Erfurto g. 15)
Moterų konsultacijos registratūra (8 5) 216 8887 (Architektų g. 17)
Vaikų ligų skyriaus registratūra (8 5) 216 8887 (Architektų g. 17)
Psichikos sveikatos centro registratūra (8 5) 244 4670 (Architektų g. 17)


Kontaktai


Direktorius
Vismantas Matulas

Telefono numeris Elektroninio pašto adresas Kabineto nr.
(8 5) 266 3126 Direktorius@lazdynupol.lt 309

Direktoriaus pavaduotoja valdymui ir plėtrai
Ieva Žukienė
specialieji reikalavimai ir funkcijos

Telefono numeris Elektroninio pašto adresas Kabineto nr.
(8 5) 244 5105 Ieva.Zukiene@lazdynupol.lt 318

Direktoriaus pavaduotoja medicinai ir slaugai
Vaida Bernotienė
specialieji reikalavimai ir funkcijos

Telefono numeris Elektroninio pašto adresas Kabineto nr.
(8 5) 266 3122 Vaida.Bernotiene@lazdynupol.lt 319

Vyriausioji slaugos administratorė-koordinatorė
Danutė Muravskienė
specialieji reikalavimai ir funkcijos

Telefono numeris Elektroninio pašto adresas Kabineto nr.
(8 5) 244 6518 Danute.Muravskiene@lazdynupol.lt 316

Personalo vadovė-administratorė
Vilija Chorostina
specialieji reikalavimai ir funkcijos

Telefono numeris Elektroninio pašto adresas Kabineto nr.
(8 5) 266 3126 Vilija@lazdynupol.lt 310

Bendrųjų reikalų ir ūkio skyriaus vadovas
Medardas Marcinkėnas
specialieji reikalavimai ir funkcijos

Telefono numeris Elektroninio pašto adresas Kabineto nr.
(8 5) 244 0603 Medardas@lazdynupol.lt 107

Veiklos administratorė
Birutė Lašaitė
specialieji reikalavimai ir funkcijos

Telefono numeris Elektroninio pašto adresas Kabineto nr.
Birute.Lasaite@lazdynupol.lt 8 (Architektų g. 17)

Ryšių su visuomene specialistė
Daiva Ramonienė
specialieji reikalavimai ir funkcijos

Telefono numeris Elektroninio pašto adresas Kabineto nr.
Daiva.Ramoniene@lazdynupol.lt


Susisiekite su mumis

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Kodas Juridinių asmenų registre 224245280
Faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

AB bankas „Swedbank“ (banko kodas 73000)
A. s. LT277300010002468511

Naudinga informacija



VšĮ Lazdynų poliklinika   |   Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius   |   Kodas Juridinių asmenų registre 224245280
Faksas (8 5)  244 4912   |   El. paštas info@lazdynupol.lt
2014 VšĮ Lazdynų poliklinika ©